Hüseyin Koçarslan’ın kitabı “İki insan iki kader” kitapçılarda

Ana Sayfa » Kültür Sanat » Hüseyin Koçarslan’ın kitabı “İki insan iki kader” kitapçılarda
Paylaş
Tarih : 08 Kasım 2018 - 18:35

Yazmak, gerçekten de anlatılması zor bir ifadedir. Bir insanın kendi zihin dünyasında oluşturduğu ve kurgulayarak bir hikayeye dönüştürdüğü bir olayı yazıya dökmesi, kelimelerle ifade edilebilecek bir durum değildir. Hele ki insanların ilk defa yazmaya cesaret etmesi, ilk defa zihninde oluşturduğu olayları yazıya dökmeye kalkışması gerçekten de büyük cesaret isteyen bir olaydır.

Özellikle de etrafında seni destekleyen, göstermiş olduğun bu gayreti taktir etmek yerine köstek olmaya çalışan insanlar bulunurken buna cesaret etmek gerçekten de yürek isteyen bir iş.

İşte bu cesareti gösteren Gaziantepli amatör bir yazar olan Hüseyin Koçarslan, belki de bize hayalleri gerçekleştirmenin imkansız olmadığını, siz istedikten sonra herkesin sizi engellemeye çalışmasının bile yazmaya engel olamayacağının bir göstergesi.

Uzun süredir üzerinde çalıştığı ilk eserini tamamlayan Koçarslan, hem yazmanın hem de düş dünyasında kurguladığı hikayeleri, başkalarının da okuyabileceği duygusunun vermiş olduğu heyecanla ikinci kitabı için hazırlıklarına devam ediyor.

Hüseyin Koçarslan’ın uzun süren çalışmalarının sonucunda ortaya çıkarttığı ilk kitabı “İki insan iki kader” tüm kitapçılarda sizleri bekliyor.

Kitabı Satın Almak için Lütfen TIKLAYINIZ

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Denizli Babadağ, meydanına kavuşuyor

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Babadağ ilçesine kazandıracakları meydan projesini inceleyerek, hemşehrileriyle kucaklaştı. 8

Hamilelik Okulu sertifikaları Başkan Osman Zolan’dan

Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından “Bilinçli anneler, sağlıklı nesiller” sloganıyla hayata geçirilen Hamilelik Okulu’nda 11.

Çivril Büyükşehir ile daha güzel

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Çivril ilçesini ziyaret ederek vatandaşlarla kucaklaştı. TOKİ konutları kura çekilişinde